Komody

Aktywne filtry

Klasyka spotyka się z minimalizmem! Jeśli szukasz mebli, które swoją lekkością i trwałością odpowiadać będą współcześnie obowiązującym standardom, a jednocześnie tęskno Ci do nieco bardziej stonowanej estetyki i użytkowego charakteru - jesteś w doskonałym miejscu! W tej kategorii czekają na Ciebie wyjątkowe komody na nóżkach do salonu, które świetnie sprawdzą się w praktycznie każdym współczesnym wnętrzu. Neutralna stylistyka nie oznacza jednak braku wyrazistości, a połączenie naturalnych odcieni drewna, bieli oraz grafitu daje fantastyczne efekty. Sprawdź nasze propozycje!

Komody z trzema szufladami - szafki na nóżkach do Twojego salonu!

Klasyczne modele z trzema szufladami, pojemne warianty ze szklaną gablotą, a może niecodzienna zabawa geometrią? Możliwości jest wiele! Wśród naszych propozycji znajdziesz komody do salonu dostępne w całej gamie rozmaitych odsłon. Nasze meble na nóżkach wykonane są przede wszystkim z wytrzymałej płyty laminowanej, która skutecznie opiera się uszkodzeniom mechanicznym, odkształceniom w wyniku wilgoci oraz przebarwieniom spowodowanym promieniami UV. Gdy dodać do tego okleinę ABS zabezpieczającą brzegi oraz ewentualne metalowe uchwyty (w zależności od modelu), mamy do czynienia z najwyższej klasy produktem.

Jeśli chodzi i wizualną stronę naszych mebli na nóżkach, królują tutaj stosunkowo proste w swoim wyrazie, geometryczne formy. Obok modeli o klasycznej budowie znajdziesz tutaj także wariacje na temat egzemplarzy z trzema szufladami, których z pozory przypadkowy układa nadaje całej kompozycji wrażenia nowoczesności. Mimo spójnego kierunku wizualnego kolekcja ta czerpie inspiracje z wielu źródeł - sprawdź nasze propozycje i przekonaj się na własna rękę!

Komody do salonu - nowoczesne modele z trzema szufladami

Nie czekaj - daj się ponieść naszej selekcji komód do salonu, które czekają na Ciebie w ramach tej kategorii! Drewniane lub metalowe nóżki, trzy szuflady na drobiazgi, pojemne szafki na nieco większe przedmioty oraz nowoczesna stylistyka, która odświeży każde wnętrze - czego chcieć więcej?