Komody i garderoby

Aktywne filtry

Twoje ubrania nie mieszczą się już na półkach, a Twoja stara szafa rozchodzi się w szwach? To oznaka, że nadszedł czas na zakup nowych mebli. W ramach oferty naszego sklepu internetowego czekają na Ciebie atrakcyjne garderoby i komody do salonu lub przedpokoju, które bez problemu pomieszczą Twoją kolekcję płaszczy na wieszakach, stertę kabli, które przecież zawsze mogą się przydać, a nawet zestaw gier planszowych na wypadek niezapowiedzianej wizyty przyjaciół.

Jeśli szukasz różnorodnej i atrakcyjnej wizualnie oferty, jesteś we właściwym miejscu - znajdziesz tu m.in. modele z wieszakami, na nóżkach oraz z trzema szufladami. Przeglądaj nasze propozycje i zdecyduj, które z nich odnajdą drogę do Twojego mieszkania!

Garderoby z szafką do przedpokoju i pojemne komody z trzema szufladami

Niewątpliwą zaletą mebli z tej kategorii jest ich uniwersalność. Komody na nóżkach z trzema szufladami sprawdzą się zarówno w sypialni - są doskonałe na bieliznę, poskładane T-shirty czy jeansy - jak i w przedpokoju lub salonie. Dodatkową przestrzeń docenią również miłośnicy butów i akcesoriów, a pojemne szafki w pokoju dziecięcym ułatwią sprzątanie zabawek. Garderoby z wieszakami to z kolei must have dla posiadaczy pokaźnej kolekcji koszul, kurtek, płaszczy oraz innych ubrań, które źle znoszą składanie w kostkę.

Jeśli chodzi o wygląd naszych szafek do salonu, mamy tutaj do czynienia z dość różnorodnym zbiorem inspiracji. Począwszy od modeli klasycznych i stylizowanych, aż po wyraźne odniesienia do stylistyki industrialnej i loftowej. Bez względu na to, czy postawisz na warianty na nóżkach, z wieszakami, trzema szufladami, czy na jakąkolwiek inną konfigurację, możesz liczyć na ogromny wybór odcieni drewna, kształtów, rozmiarów oraz sposobów wykończenia.

Komody na nóżkach do salonu, a może garderoby do przedpokoju? Wybór należy do Ciebie!

Jeśli zainteresowała Cię nasza kolekcja mebli - obejmująca komody i garderoby dostępne w wersji z szafką, trzema szufladami, wieszakami, na nóżkach oraz w kilku innych wariantach - koniecznie sprawdź również pozostałe kategorie produktów do salonu, przedpokoju i sypialni!