Szafy i szafki

Aktywne filtry

Szafy uchylne i przesuwne

Szafy dwudrzwiowe to modele stworzone z myślą o niewielkich przestrzeniach i pokoju nastolatka. Z reguły taka szafa posiada drążek na ubrania, a and nim praktyczną półkę. To idealne mebel, jeśli masz dużo rzeczy wymagających podwieszenia.

Szafa przesuwna, czyli prawdziwy hit w wielu domach już od kilku sezonów! W tej opcji masz do wyboru szafy do sypialni w rożnych rozmiarach i kolorach tak, by bez żadnego problemu dopasować szafę do wymarzonej aranżacji. Doskonałym pomysłem jest szafa przesuwna z lustrem – w przedpokoju pozwoli optycznie powiększyć przestrzeń, natomiast w sypialni będzie miłym urozmaiceniem i pomocą w ostatnim zerknięciu na nasz strój tuż przed wyjściem z domu.

Szafa narożna to propozycja dla tych, którzy lubią zagospodarować każdy wolny centymetr przestrzeni. Takie modele zwykle wyposażone są w drążek na ubrania i praktyczne półki, czyli wszystko jednym! U nas znajdziesz szafy w różnych kolorach, stylach i rozmiarach. Zobacz naszą kolekcję i przekonaj się, że posiadamy model wprost z Twoich marzeń!