Stoliki nocne

Aktywne filtry

Pewne rzeczy doceniamy dopiero wtedy, gdy na dobre znikną z naszego codziennego życia. Podobnie jest z meblami do sypialni - choć klasyczne stoliki nocne rzadko kiedy są dla Ciebie priorytetem podczas urządzania mieszkania, odstawianie kubka z kawą, telefonu czy ulubionej książki na podłogę bardzo szybko stanie się męczące. W ramach oferty naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie cała kolekcja propozycji - od tych klasycznych, po nieco bardziej industrialne. Wybieraj, łącz, eksperymentuj i zdecyduj, które z nich znajdą drogę do Twojego domu!

Stoliki nocne do sypialni - nie tylko do kawy

Nacisk na walory użytkowe, minimalistyczna warstwa wizualna oraz rzemieślnicza wręcz precyzja wykonania - tak w skrócie podsumować można naszą kolekcję szafek nocnych. Jeśli szukasz uniwersalnego mebla o kompaktowych rozmiarach, zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tutaj modele wyposażone w szuflady, półki, a także standardowe drzwiczki, a niektóre z nich nawet z powodzeniem zastąpią stoliki kawowe. Możesz je ustawić zarówno bezpośrednio obok łóżka, jak i użyć do uzupełnienia dla dużej szafy lub komody.

Jeśli chodzi natomiast o techniczną warstwę naszych mebli, większość modeli z tej kategorii wykonana jest z wytrzymałej płyty laminowanej wzbogaconej o elementy z MDF. Dodatkowo krawędzie i obrzeża zostały zabezpieczone okleiną ABS, aby zapobiec wycieraniu oraz ograniczyć dostęp wilgoci.

Wizualna strona artykułów z tej kategorii to uczta dla miłośników stylu loftowego, w którym nie brak jednak odniesień do klasyki. Zdecydowanie króluje tutaj drewno, aczkolwiek jego interpretacja różni się w zależności od modelu. Nie mogło również zabraknąć propozycji utrzymanych w nieco bardziej współczesnym tonie.

Szafki i stoliki nocne - idealne na kubek z kawą, telefon i książkę!

Jeśli zainteresowała Cię nasza kolekcja szafek nocnych, koniecznie sprawdź również pozostałe kategorie naszego sklepu internetowego, w których czeka na Ciebie cała masa inspiracji - w tym stoliki do kawy, meble RTV, szafy oraz akcesoria. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy udzielą Ci dodatkowych informacji.