Meblościanki

Aktywne filtry

Niegdyś królowały w naszych domach, zachwycając pojemnością oraz oryginalnym wyglądem. Z czasem zaczęliśmy zastępować je meblami modułowymi - lżejszymi, ale o zdecydowanie mniejszych możliwościach, jeśli chodzi o przechowywanie. Dziś wracają do łask w odświeżonej, nowoczesnej odsłonie.

Pojemne meblościanki do salonu, bo o nich mowa, znów królują w naszych domach. Co prawda nie przypominają już dużych komód i szaf, które znamy z przeszłości, ale ich rola przez ten czas nie zmieniła się ani trochę. Wciąż są to elementy wyposażenia, dzięki którym możemy dostosować przestrzeń do własnych potrzeb. Jesteś ciekaw, czym charakteryzują się te nowoczesne zestawy mebli? Zapraszamy do naszego świata! Znajdziesz w nim mnóstwo pomysłów na to, aby stworzyć przestrzeń funkcjonalną, pojemną i przytulną zarazem.

Duże meblościanki do salonu: klasyka w nowoczesnej odsłonie

Zapomnij o ciężkich szafach, niewymiarowych regałach i komodach, które zasłaniają całą ścianę. Czas na nowoczesne podejście do aranżacji salonu. Takie, które z jednej strony ułatwia porządkowanie i przechowywanie, a z drugiej prezentuje się estetycznie. W przeciwieństwie do zestawów, jakie pamiętamy z domów naszych rodziców czy dziadków, dostępne dziś rozwiązania nie zajmują wiele miejsca. Pojemne meblościanki (wersje wiszące lub z komodą) widoczne w ofercie naszego sklepu bez problemu ustawisz zarówno w przestronnym, jak i niedużym pokoju. Wszystko za sprawą sprytnych rozwiązań, których jesteśmy ogromnymi zwolennikami!

Meblościanki wiszące - nowoczesne podejście do przechowywania

Mały salon i dużo miejsca do przechowywania? Jest na to rada. Prezentujemy lekkie, nowoczesne, a przy tym niezwykle pojemne komplety szaf i komód wiszących. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom montażowym regały oraz półki można przymocować do ściany i podwiesić, nie martwiąc się o to, że salon wyda się zagracony. Wręcz przeciwnie! Bez problemu wykorzystasz przestrzeń, którą zwykle pomija się przy aranżacji wnętrza lub którą przeznacza się na obrazy, zdjęcia w ramkach lub odkryte półki. Wersja wisząca to świetne rozwiązanie, jeśli myślisz o wnętrzu urządzonym w nowoczesnym stylu.

Meblościanki z komodą - gdy potrzebujesz przestrzeni

Salon jest na tyle duży, że bez problemu znajdziesz w nim miejsce nie tylko na wiszące regały, ale także komody? W naszej ofercie czekają na Ciebie również takie rozwiązania, które docenisz za to, że oferują sporo przestrzeni do przechowywania. Wybrane zestawy składają się z pojemnych szafek, w których zmieścisz wszystko to, co chcesz skryć przed wzrokiem domowników lub gości. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować - zapraszamy do zakupów!